WYBÓR DLA KOCHAJĄCYCH DESIGN

Oferujemy stolarkę firmy OknoPlus, która od lat prezentuje najwyższy poziom w branży okiennej oraz wykorzystuje najnowocześniejsze rozwiązania. W naszej ofercie znajdują się okna PCV oraz aluminiowe.

 

MORLITE

Morlite – nowość OknoPlus – to znakomita kompozycja doskonałego designu i walorów użytkowych. Zastosowano w nim najbardziej innowacyjne rozwiązania dostępne na rynkach europejskich: szybę z najwyższymi parametrami cieplnymi o doskonałej przepuszczalności światła, najcieplejszą ramkę międzyszybową, nowy typ okuć ukrytych TopStar oraz nowatorski rodzaj klamki, chroniącej przed włamaniami.

Dzięki wypracowanym przez ekspertów OknoPlus rozwiązaniom powstało okno, w którym ilość PCV sprowadzono do niezbędnego minimum, wprowadzając tym samym więcej naturalnego światła do wnętrza domu.

Subtelny, delikatny kształt profilu o łagodnej linii sprawia, że Morlite idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, stając się jego ozdobą i budując klimat pomieszczenia. Wysokość złożenia skrzydła z ramą w tym oknie to zaledwie 103 mm! Dzięki temu okno stało się smukłe i delikatne.  Mniejsza ilość PCV to więcej szyby i naturalnego światła w pomieszczeniu – nawet do 25%.

Projektanci zadbali przy tym o zachowanie zrównoważonych proporcji pomiędzy właściwościami termoizolacyjnymi i statyką okna. Szerokość zabudowy równa 82,5 mm sprawia, że Morlite to rozwiązanie, które sprawdzi się także w wymagających warunkach klimatycznych. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego Morlite jest równy Uw = 0,7 W/m2K.

SWISSFORM

To, co wyróżnia SwissForm na tle innych rozwiązań, to przede wszystkim innowacyjna, w pełni 6-komorowa budowa profilu bluEvolution o szerokości zabudowy 82 mm, która w połączeniu ze specjalnym systemem uszczelek zapewnia naszym oknom doskonałą izolacyjność termiczną. Ponadto, głębokie osadzenie szyby w profilu zmniejsza liniowy współczynnik strat cieplnych Ψ, co czyni okno SwissForm jeszcze cieplejszym. Współczynnik przenikania ciepła ramy Uf dla okna referencyjnego SwissForm z systemem potrójnych uszczelek (MD) jest równy 1,0 W/m2K, dla okna z systemem podwójnych uszczelek (AD) jest równy 1,1 W/m2K, a okno referencyjne SwissForm z systemem potrójnych uszczelek (MD) ma współczynnik izolacji cieplnej Uw = 0,7 W/m2K, okno z systemem podwójnych uszczelek (AD) ma współczynnik izolacji cieplnej Uw = 0,8 W/m2K.

SwissForm daje możliwość szklenia przy użyciu pakietów szybowych o grubości od 24 do 52 mm, a w wersji klejonej nawet do 54 mm! Profil SwissForm to przede wszystkim więcej światła. Możliwość zintegrowania profilu z potrójnym pakietem szybowym o szerokości 48 mm i przepuszczalności światła na poziomie Lt = 74% sprawiają, że konstrukcje SwissForm idealnie odnajdą się w domach, w których naturalne światło staje się jednym z podstawowych elementów aranżacyjnych wnętrza.

OKNA DLA WYMAGAJĄCYCH

W ofercie OknoPlus znajdują się niezwykle funkcjonalne i estetyczne produkty w wersji standardowej oraz energooszczędnej. Są to m.in. okna aluminiowe bądź PCV antywłamaniowe, ze zwiększonymi parametrami termoizolacji, z niskim progiem, z ukrytym skrzydłem lub zawiasami, z automatyką, a także z wklejonym pakietem szybowym.

 

NORSKSTIL

Nic nie wpływa na rozwój stolarki tak silnie, jak wyzwania użytkowe, z jakimi przychodzi się jej mierzyć. Wyrazem tej idei jest seria NorskStil – technologia zahartowana w skrajnie wymagających warunkach klimatycznych Skandynawii, krainie dobowych amplitud temperatury o wysokości 70° i wichur wiejących z prędkością nawet 100 km/h.

Okna NorskStil łączą zaawansowane rozwiązania techniczne, norweską prostotę, niezawodność i funkcjonalność, a także solidne, polskie wykonanie zapewniające przystępną cenę. Efekt? Nowoczesna, spełniająca najwyższe standardy energooszczędności stolarka o współczynniku izolacji cieplnej dla całego okna Uw = 0,7 W/m2K. Dzięki technologii wklejania szyb w ramę skrzydła, okna NorskStil cechują poprawione parametry statyczne, co umożliwia zastosowanie eleganckich, wielkoformatowych przeszkleń, nawet w obliczu najtrudniejszych warunków.

 

GENESIS

Aluminiowe okna Genesis przeznaczony jest do konstruowania nowoczesnych okien i witryn o podwyższonej izolacyjności termicznej, charakteryzujących się wysoką funkcjonalnością. Genesis charakteryzuje się doskonałymi parametrami termicznymi (Uw=0,768 W/m2*K). W systemie Genesis zastosowano nowoczesne materiały izolacyjne, będące obecnie nowością na rynku. Obok klasycznej okiennej uszczelki centralnej zaprojektowano dodatkową uszczelkę termiczną. Dzięki temu rozwiązaniu uzyskano bardzo wysoką szczelność okien (infiltracja powietrza, wodoszczelność) oraz nowatorski wygląd i estetykę.

Genesis się charakteryzuje smuklejszą i delikatniejszą budową – zabudowa 75 mm. Kształty profili zostały dostosowane do montażu różnych rodzajów okuć obwiedniowych, w tym także zawiasów ukrytych Select i okuć PCV. Szeroki zakres szklenia pozwala na stosowanie wszystkich spotykanych typów szyb jedno, dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych. Odwodnienie profili dostępne w dwóch wariantach: tradycyjne lub ukryte. Zwiększenie parametrów szczelnościowych, dzięki zastosowaniu dodatkowej uszczelki. System pozwala na projektowanie nowoczesnych rozwiązań konstrukcji okiennych w wielu wariantach. Znajduje zastosowanie w projektowaniu obiektów budownictwa mieszkaniowego, użyteczności publicznej.

Szukaj

+