OGRODY ZIMOWE

Dzięki nowoczesnym profilom aluminiowym kształt, forma i styl ogrodów zimowych spełnia nawet najbardziej wyrafinowane architektonicznie wyzwania. W tradycyjnym znaczeniu ogród zimowy to nieogrzewana weranda, używana w sezonie wiosenno-letnim, pozwalająca na przedłużenie okresu wypoczynku w bliskim kontakcie z naturą. Możliwe jest również przeznaczenie ogrodu zimowego jako całorocznego pomieszczenia mieszkalnego, uzyskanego dzięki aluminiowym profilom izolowanym termicznie połączonym ze szkłem izolacyjnym.

SERCE DOMU

Ogród zimowy nie jest koncepcją nową, bo od dawnych czasów wiele dworków, budynków pałacowych posiadało oranżerię, która stanowiła przedłużenie salonu. Obecnie staje się sercem domu, często powierzchnią najbardziej reprezentacyjną, gdzie chcemy spędzać jak najwięcej czasu. Pomieszczenia tego typu są ekonomiczne pod względem energetycznym zapewniając odpowiedni komfort cieplny również zimą.

PRODUKT PREMIUM

OknoPlus podchodzi do projektowania ogrodów zimowych z niezwykłą drobiazgowością i starannością, abyśmy mogli cieszyć się latem w naszym domu przez cały rok. Najnowocześniejsze trendy pozwalają zastosować w ogrodzie zimowym innowacyjne, grzewcze szyby EGLAS, dzięki którym unikamy parowania oraz wyziębienia przestrzeni ogrodu – cieszymy się ciepłem przez cały rok.

Szukaj

+