DRZWI PRZESUWNE COMFORT

Duże przeszklenia są elementem obowiązkowym we współczesnym projektowaniu domów. Konstrukcje przesuwne OknoPlus doskonale wpisują się w trend łączenia dużych tafli szkła z łatwością użytkowania.

KONSTRUKCJA COMFORT

Z myślą o tych, którzy walory estetyczne stawiają na równi z bezpieczeństwem i komfortem użytkowania, OknoPlus stworzył rozwiązanie suwanki PCV typu Comfort, łączące w sobie cechy rozwiązania idealnego – niebanalne wzornictwo, podwyższone bezpieczeństwo oraz doskonałe parametry użytkowe.

PARAMETRY TECHNICZNE

DuoPort PAS Comfort to rozwiązanie otwarte nawet na najśmielsze pomysły projektowe. Stworzone z myślą o konstrukcjach wielkogabarytowych, daje możliwość aranżacji przeszklenia o imponującej powierzchni 3,5 x 2,4 m. Technologia odsunięcia skrzydła okiennego od ramy o 6 mm umożliwia stałą, efektywną pod względem energetycznym cyrkulację powietrza, bezpieczną nawet podczas nieobecności domowników. Zastosowanie ośmiokątnego trzpienia ryglującego ze stalowymi zaczepami ramowymi, sprawia, że rozszczelnienie nie jest widoczne z zewnątrz, drzwi zachowują zaś standard bezpieczeństwa taki, jak przy konstrukcji zamkniętej. Podwyższony próg zabezpiecza przed dostaniem się wody czy śniegu do pomieszczenia, zachowując wysoki poziom szczelności, niczym nieustępujący tradycyjnym rozwiązaniom stolarki okiennej o standardowych wymiarach.

DRZWI PRZESUWNE HST

Aluminium zrewolucjonizowało współczesną architekturę. Wielkogabarytowe przeszklenia, szerokie drzwi tarasowe czy okna z klejonym panelem szklanym, naroże całoszklane lub z ukrytym skrzydłem to absolutny „must have” w nowoczesnych projektach domów. Ale nie tylko walory estetyczne wyjaśniają popularność tego trendu. Niebanalny design idzie w parze z innowacyjnymi okuciami, doskonałą statyką, odpornością na zmienne warunki atmosferyczne oraz optymalnymi współczynnikami energooszczędności.

 

PRODUKT PREMIUM

Tam, gdzie przestrzeń mieszkalna wychodzi poza cztery ściany i wkracza do przydomowego ogrodu, polecamy naszym najbardziej wymagającym Klientom aluminiowe drzwi przesuwne ULTRAGLIDE. Dzięki swym parametrom technicznym system pozwala na uzyskanie konstrukcji o bardzo dużych gabarytach skrzydeł jezdnych – łączna wielkość przeszkleń to nawet 15 m². Umożliwia to realizację najśmielszych projektów architektonicznych, w których szkło stanowi dominantę wzorniczą.

 

BOGATA PALETA BARW

System Ultraglide dostępny jest zarówno w modnych kolorach antracytowych, jak i w innych kolorach palety RAL. Można je łączyć z okna PCV w okleinach drewnopodobnych, gdyż występują w opcji wykończenia lakierem drewnopodobnym.

Szukaj

+