DOŚWIADCZENIE BUDUJE SIĘ LATAMI

Firma Knapczyk posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży oraz montażu okien PCV i aluminiowych. Doświadczenie wsparte stale uzupełnianą wiedzą handlowców jest niezwykle istotne w procesie zakupu okien.

FACHOWY DORADCA

Rynek okienny w Polsce jest niezwykle rozbudowany, dlatego inwestorzy powinni przede wszystkim zwracać uwagę na fachowość doradców handlowych – ich zmysł technologiczny oraz wiedzę dotyczącą możliwości produkcyjnych i montażowych okien. Firma Knapczyk, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, przygotowując oferty zawsze zwraca uwagę na użyteczność i funkcjonalność wybieranych przez Klientów konstrukcji.

LUDZKIE PODEJŚCIE

Proces budowy domu to często wieloletnia inwestycja, wymagająca niewyobrażalnego poświecenia czasu. Handlowcy firmy Knapczyk są osobami, które tego procesu „doświadczyły na własnej skórze”- sami byli kiedyś w roli klientów wybierających okna. Rozumieją zatem potrzeby i obawy osób, które stoją przed decyzją o wyborze okien.

ELASTYCZNE PODEJŚCIE

Wybierając kolejne elementy naszego domu bardzo często nie mamy czasu na spotkania i konsultacje w godzinach „urzędowych”. Dlatego też Doradcy firmy Knapczyk spotkają się z Klientem w dogodnym dla niego terminie.

Szukaj

+